bmfabrics
ALBAU11/eggplant
Subtiele bouclestof
Specificaties
| Samenstelling | 100% PES |
|---|---|
| Breedte | 3 m |
| Gewicht | 490 g/m² |
| Dessin | UNI |
| Transparantheid | PLAIN |
| Pilling | 3 |
| Martindale | 50.000 |
| Kleurvastheid t.o.v. licht | 4 |
| Krimp | 1 % |
| Samenstelling | 100% PES |
|---|---|
| Breedte | 3 m |
| Gewicht | 490 g/m² |
| Dessin | UNI |
| Transparantheid | PLAIN |
| Pilling | 3 |
| Martindale | 50.000 |
| Kleurvastheid t.o.v. licht | 4 |
| Krimp | 1 % |



